Kiedy pojawią się efekty stosowania kulek gejszy? Podpowiadamy!

Kulki gejszy to gadżet, który u kobiet niejednokrotnie wywołuje zmieszanie albo zawstydzenie. Zupełnie niesłusznie. Niewielkie akcesorium może dać Ci przyjemność, ale również zapewnić wymierne korzyści. Korzystanie z niego poprawi jakość seksu, ale co najważniejsze, będzie miało pozytywny wpływ na zdrowie. Zastanawiasz się nad stosowaniem kulek gejszy? Wiesz, jakie skutki wiążą się z ich używaniem i kiedy mogą pojawić się efekty? Czytaj dalej i sprawdź, co musisz wiedzieć!

Czym są kulki gejszy?

Kulki gejszy to nic innego jak akcesorium do ćwiczenia tzw. mięśni Kegla, czyli mięśni dna miednicy. Te partie ciała odpowiadają za podtrzymanie organów w otrzewnej, a także za kontrolę dróg moczowych. Jak jest zbudowany taki gadżet? Składa się z dwóch kulek o średnicy około 4 centymetrów połączonych ze sobą sznureczkiem. Wewnątrz kulek znajdują się mniejsze, które podczas ruchu obijają się o ścianki i wywołują lekkie drgania. Te z kolei, aby utrzymać akcesorium na właściwym miejscu, powodują skurcze nie tylko mięśni pochwy, ale także mięśni Kegla. Jakie efekty zapewnia systematyczne korzystanie z kulek gejszy i kiedy można się ich spodziewać?

Jakie efekty daje stosowanie kulek gejszy?

Regularne stosowanie kulek gejszy powoduje poprawę kondycji mięśni. Przez to pochwa staje się bardziej elastyczna. Dzięki takim ćwiczeniom odkryjesz na nowo swoje życie seksualne i będziesz odczuwać silniejsze orgazmy. Ponadto nie będzie Ci straszne nietrzymanie moczu, a poród naturalny powinien być zdecydowanie łatwiejszy. Kulki gejszy pozwolą Ci obudzić świadomość swojego ciała. Szybko zauważysz zmiany i przekonasz się, jakie efekty daje zaciskanie mięśni pochwy podczas seksu. To z kolei zagwarantuje niezapomniane doznania nie tylko Tobie, ale także Twojemu partnerowi.

Jak stosować kulki gejszy?

Umieść kulki gejszy w pochwie - zrobisz to dokładnie tak samo, jak podczas aplikacji tamponu. Rozluźnij się, a jeśli nadal masz trudności, warto użyć lubrykantu, który zdecydowanie ułatwi tę czynność. Po umieszczeniu gadżetu nie powinnaś czuć bólu, ani dyskomfortu. W przypadku, gdy dopiero zaczynasz swoją przygodę z takimi ćwiczeniami, nie forsuj się. Wystarczy zacząć od 15 minut dziennie. Po kilku dniach możesz wydłużyć ten czas do 30 minut, by z biegiem czasu zdecydować się na świadome serie spięć na kulkach gejszy. 

Jak długo stosować kulki gejszy?

Zastanawiasz się nad tym, jak długo mogą trwać ćwiczenia z użyciem kulek gejszy? Nie ma na to jednej poprawnej odpowiedzi. To wszystko zależy od Twojego organizmu. Jednak przyjęło się, że zalecaną górną granicą aktywności jest jedna godzina dziennie. 

Kiedy kulki gejszy najlepiej działają?

Aby kulki gejszy mogły efektywnie działać, musisz być w ruchu. Całkowicie wystarczające jest wykonywanie codziennych czynności lub wyjście na spacer. W innym wypadku nie osiągniesz zadowalających efektów. Przed zakupem kulek musisz również odpowiednio dobrać ich rozmiar. Na pierwszy raz warto, byś się zdecydowała na lżejszy, ale nie najmniejszy model. Dlaczego? Mały gadżet dużo trudniej utrzymać w pochwie, zbyt duże natomiast mogą Cię uwierać, sprawiając dyskomfort. Kiedy powinnaś zacząć widzieć efekty ćwiczeń z kulkami gejszy?

Kiedy zobaczysz efekty ćwiczeń z kulkami gejszy?

Chcesz, aby efekty Twoich ćwiczeń były jak najszybciej widoczne? Koniecznie musisz pamiętać o systematyczności! Jeżeli będziesz dbać o regularną aktywność z wykorzystaniem kulek gejszy, już po kilku tygodniach będziesz mogła poczuć zdecydowaną różnicę. Trudno podać dokładny czas, ponieważ ciało każdej z nas jest inne.

Dla kogo wskazane są kulki gejszy?

Kulki gejszy to akcesorium, które jest wskazane dla każdej kobiety, która chce zadbać o swoje zdrowie. Z wiekiem mięśnie dna miednicy słabną i nie tylko może powodować to problemy ze zdrowiem, ale także Twoja satysfakcja z seksu może być zdecydowanie słabsza. To gadżet, który jest polecany przez urologów i ginekologów. Zapewni Ci on dużo lepszą kondycję Twojego organizmu.

Kiedy nie powinnaś stosować kulek gejszy?

Podczas ciąży powinnaś unikać ćwiczeń z wykorzystaniem kulek gejszy. Mięśnie Kegla są w tym czasie mocno obciążone. Jedynie lekarz prowadzący ciąże może zdecydować o ewentualnym wprowadzeniu takiej aktywności ze względu na zdrowie dziecka i matki. Niewskazane jest również używanie tego typu gadżetów w trakcie połogu, podczas miesiączki i wówczas, gdy zmagasz się z infekcją intymną. 

Jakie kulki gejszy wybrać, aby efekty były najlepsze?

Na rynku znajdziesz różne kulki gejszy. Wśród nich są kulki progresywne, które mają elementy o różnej wadze, silikonowe oraz wibrujące. Zdecyduj się na modele wykonane z silikonu o gładkiej powierzchni, w których kulki połączone są tym samym materiałem. Tylko takie tworzywo da Ci gwarancję tego, że będziesz mogła je dokładnie wyczyścić. Dzięki temu nie dopuścisz do rozwijania się bakterii i grzybów na Twoim gadżecie.

Ze względu na swoje zdrowie oraz zadowolenie seksualne, koniecznie zdecyduj się na ćwiczenie mięśni Kegla z wykorzystaniem kulek gejszy. Kiedy pojawią się efekty? Jeżeli będziesz dbała o regularną aktywność, już po kilku tygodniach będziesz mogła cieszyć się wielką satysfakcją w sferze erotycznej oraz zdrowotnej. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości kulek gejszy. Wybierz ten model, który będzie Ci najbardziej odpowiadał!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl